Specjalna gotówka dla wymagających

Każdy z nas spotkał się kiedyś z wydarzeniem, w którym jego osobiste oszczędności były mniejsze niz koszty. Jeśli posiadamy dostatnią i przychylną do pomocy rodzinę lub znajomych, nie jest to kłopotem. Również dobrze sytuacja wygląda z korzystną historią w bik. Co jednak, jeżeli dawniej zaliczyliśmy jakąś wpadkę, albo też nie posiadamy potwierdzonych dochodów? Czy można w ogóle zdobyć kredyt bez możliwości kredytowej?

Na rynku istnieje sporo firm, jakie są w stanie pomóc osobom w podobnej sytuacji. Jest to dobra informacja, jeżeli sytuacja zmusza nas do pracy bez umowy uwierzytelniającej wielkość naszych dochodów, lub kiedyś przytrafiły nam się istotne spóźnienia w zapłacie rat kredytu – możemy liczyć na uzyskanie w takiej instytucji pożyczki. Na nieszczęście, wyjście to ma własne wady – po pierwsze, jej wielkość będzie niska, po 2, RRSO będzie za to proporcjonalnie opacznie wysoka – biorąc 1200 zł na dwanaście miesięcy możemy być zmuszeni oddać nawet ponad 2 tysiące! Większy kredyt bez zdolności kredytowej to tylko bajka – z pewnością nie uda nam się w agencji pożyczkowej nabyć wymarzonego samochodu lub nawet m2 na obrzeżach miasta.
zamyśleni
Z pewnych dobitnych względów sytuacja ta raczej nie odmieni się w przyszłości na lepsze, co więcej – od jakiegoś czasu obserwuje się modę banków do zaostrzania polityki kredytowej. Najzyskowniej jest ewidentnie wykonywać pracę na umowę i stopniowo tworzyć pożądaną historię kredytową – dobrze jest nieraz nabyć tani mebel na raty i spłacić go w czasie. Na skutek tego będziemy w przyszłości dla banków wiarygodnym klientem a takie dylematy jak ten, czy otrzymamy kredyt bez zdolności kredytowej, będą omijać nas szerokim łukiem.