Kategorie
Firmy pożyczkowe

Soho Credit – poznaj warunki pożyczek i opinie klientów

mężczyzna z laptopem - w tle inni ludzieSoho Credit to kolejna z firm pozabankowych oferująca szybkie i błyskawiczne pożyczki dla każdego bez wychodzenia z domu – przez Internet. Jest to świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących niewielkich sum pieniędzy w czasie natychmiastowym.

W jaki sposób udzielane są pożyczki w Soho Credit?

Soho Credit jest jedną z firm, która udziela swoich pożyczek drogą internetową dlatego aby wnioskować o pożyczkę należy założyć konto na oficjalnej stronie firmy – www.sohocredit.pl. Następnie należy wybrać interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas spłaty pożyczki (do 30 dni) i zatwierdzić wniosek. W celu weryfikacji konta osobistego wymagana jest wpłata w wysokości 1 zł na podane konto firmy – do wyboru jeden z wiodących banków. W tytule przelewu należy zamieścić informację o zgodzie na regulamin firmy. Odpowiedź pozytywna lub odmowna pojawi się na naszym koncie w przeciągu paru minut jeśli wniosek złożyliśmy w czasie pracy firmy – czas rozpatrywania wniosków podany jest poniżej.
Alternatywnie wnioskować o pożyczkę można również telefonicznie uprzednio jednak zakładając konto na podanej wyżej stronie. Telefonować należy z numeru, który podano przy rejestracji.

Charakterystyka pożyczek Soho Credit

Soho Credit podobnie jak inne firmy pozabankowe faworyzuje stałych klientów – otrzymują oni możliwość brania pożyczek na większe sumy pieniędzy. Maksymalna suma pieniędzy do pożyczenia dla nowego klienta to 500 zł. W przypadku klienta stałego jest to już 2 500 zł.
W ofercie swojej podczas pobierania pierwszej pożyczki kwota prowizji wynosi 0 zł. Na przykład w przypadku pożyczenia sumy 400 zł na okres 30 dni sumą do spłaty nadal jest 400 zł. W przypadku kolejnej pożyczki na tą samą kwotę i ilość czasu suma spłaty wynosi już 476,40 zł przy RRSO 738.67%. Jest to niewątpliwie jeden z największych plusów firmy. Pierwsza pożyczka jest za darmo.
Inne plusy pożyczek w Soho Credit to:

 • Wnioski rozpatrywane są codziennie do godziny 22:00 od godziny 8:00
 • Przelewy bankowe również dokonywane są codziennie do godziny 21:00
 • Odrzucenie lub przyjęcie wniosku o pożyczkę w 15 minut
 • Klienci wymienionych niżej banków oczekują na przelew zaledwie kilka minut:
 • PKO BP
 • BZ WBK
 • Alior Bank
 • Millennium Bank
 • PEKAO SA
 • BRE/Multibank/mBank

Ostatni plus zamienić można również w duży minus, ponieważ klienci posiadający konto bankowe np. w ING Banku Śląskim przelew otrzymają dopiero na drugi dzień roboczy. Dlatego niezwykle ważne jest sprawdzenie, czy nasz bank znajduje się na powyższej liście.

Kontakt z firmą Soho Credit

Kontakt z firmą Soho Credit jest bardzo dobry i chwalony przez klientów. Jedną z możliwości kontaktu jest zadzwonienie na infolinie – gdzie możemy wybrać aż 3 różne numery w zależności od naszego problemu:

 • Telefon do Biura obsługi klientów: +48 222 668 302
 • Telefon na Infolinię: +48 801 011 537
 • Telefon do Biura ds. Płatności: +48 222 668 304
 • E-mail: info@sohocredit.com
 • Adres: ul. Łucka 7/9, 00-842 Warszawa
 • Formularz zgłoszeniowy on-line: www.sohocredit.pl/Home/Contacts

Informacja telefoniczna w Soho Credit udzielana jest każdego dnia tygodnia w godzinach od 7:00 do 23:00.

Opinie klientów

Soho Credit jest firmą wartą polecenia – większość komentarzy i opinii klientów jest pozytywna. Podkreśla się wyjątkową możliwość otrzymania pożyczki bez zaświadczeń oraz oświadczeń o dochodach. Pożyczki otrzymywały również osoby bezrobotne oraz obecnie zadłużone. Minusem wskazywanym przez klientów jest wysokość oprocentowania, jednak w naszym odczuciu Soho Credit posiada niezwykle obiecującą ofertę pod względem oprocentowania i pożyczek „za darmo” dla pierwszych klientów. Firmę można gorąco polecić.
Zachęcamy do zostawiania komentarzy i opiniowania o Soho Credit – może Ciebie spotkało coś odwrotnego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *